Fotballstyret

Styret i Moi IL Fotball i 2018:

Navn

Funksjon

Telefon

Epost

Mariann Eike

Leder

45862939

mariann@agderme.no

Margareth Kleven Surdal

Nestleder

margarethsurdal66@gmail.com

Anders Ravndal

Styremedlem

aravndal@yahoo.no

Lena Thunheim

Koordinator jenter

92643416

lena.thunheim@dabb.no

Thor Reidar Tandrevoll

Styremedlem

95777507

tandrevoll@live.no

Melvin Stene

Idrettsskolen

melvinstene@gmail.com

Stian Stenberg

Fagansvarlig

90898184

stian_stenberg@hotmail.com

Reidar Eidsheim

Sekretær

90134236

reidar.eidsheim@gmail.com

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *